Termický tandemový let


Tandem paragliding --> Termický vyhlídkový let

... určen pro ty, kteří by si rádi užili delší let a společně s  pilotem létali ve stoupavých proudech nad vrcholky beskydských kopců a dosáhli větších výšek a lepších výhledů.

 

Let plánujeme v termicky aktivní část dne a to nám umožňuje nastoupat s padákem nad kopec  a Vy si budete moci vychutnat let z větší výšky a s mnohem lepším rozhledem.
Létání si můžete zachytit na vlastní fotoaparát nebo videokameru a nebo naši piloti jsou připraveni Vám letáni natočit na profi kameru GoPro.

 

Pilot Vám během letu zodpoví všechny otázky a vysvětlí techniku kroužení ve stoupavých proudech, tak jak to dělají i práci.

Za letu rádi přidáme i trochu akrobacie ovšem pouze, pokud si to budete sami přát ... (a to je často ;-) )
 

... délka letu přibližně 15 - 30 minut.

 

Pozn.: Mimo jarní a letní měsíce, tj. v září a říjnu již nejsme schopni kvůli slábnoucímu slunci a termice garantovat délku termických letů. Neváhejte proto s rezervací letů a využijte termické lety do konce srpna. Děkujeme

 

 

Fotky z létání

Další služby pro Vás:

Videozáznam letu - předání na místě na SD kartě (+ 450,- Kč)

Voucher s vytisknutým věnováním a jménem  -  zdarma
(Voucher je součástí každé objednávky a věnování stačí připsat do poznámky při koupi letu)

Cena: 
2 600,00 Kč

Tip. : Pokud spěcháte a potřebujete voucher ještě dnes nebo v následujích dnech neváhejte napsat ( info@tandem-beskydy.cz ) nebo zavolat ( 608637014 ) a poukaz Vám expresně připravíme a pošleme emailem k vytisknutí nebo osobně předáme.

TIP 2: Chcete si domluvit lepší cenu? Pokud Vás přijde létat více, pak pro vás uděláme extra cenovou nabídku.

Videa z létání